Pradinis Apie mus

Apie mus

www.visiemsbrokeriams.lt įkūrėme dėl siekio, jog pardavimo procesas būtų lengviausias koks tėra buvęs Lietuvoje.

Tikslas- supaprastinti pirkimo-pardavimo procesą, sutaupyti laiką ir pardavėjams sumažinti galvos skausmą.

Pagrindinis tikslas - sutelkti visus žmones, tiek pirkėjus, tiek pardavėjus, tiek nekilnojamojo turto brokerius į vieną vietą. Lietuviškas portalas, lietuviškas požiūris tobulėti tiek Lietuvai, tiek žmonėms

Naujovė dėl kurios padarysime viską, kas mūsų ir kas ne mūsų jėgoms. 

Pagarbiai visiemsbrokeriams.lt administraciją.

Apie įkūrėja:

Esu šios svetainės įkūrėjas, 8-rius metus buvau nekilnojamojo turto brokeris. Pagrindinė veiklos sritis tarpininkavimas perkant-parduodant miškus,bei žemės ūkio paskirties žemę.
Dirbdamas visada laukiau, kol Lietuvoje atsiras arba taps žymiai paprasčiau parduoti,nusipirkti, svetainės, kuri taupytu žmogaus laiką, kuri taupytu beabėjo pinigus, kuri duotu galimybę rinktis iš įvairių variantų. Bet dėja, nesulaukiau ir manau daugelis iš mūsų nesulaukė, kol taps žymiai paprasčiau.
Parduodant visi norimime įvertinti būsima pirkėja ar NT brokerį, čia galėsite pasiūlyti tiek visiems brokeriams, tiek atskiriems,  kuriuos patys išsirinksite, nereikės skambinti ir iš balso spręsti ar žmogus patikimas, čia matysite visą infomarcija, kokią įmonę atstovaują, kokia brokerio patirtis, taip pat galėsite po visko pasidalinti savo įspūdžiais ir parašyti rekomendaciją.
Taigi ilgą laiką turėjau keletą įdėju, tiesiog nesiryžau jų įgyvendinti,bet atėjo dieną, kai jums galiu pristatyti visiemsbrokeriams.lt platformą, kuri jums leis lengvai pasiūlyti visiems brokeriams tiek dėl pardavimo, tiek dėl ieškomų objektų, galėsite rinktis jums patogiausia pasiūlyma su jūsų nuomone geriausiomis sąlygomis, brokeriams gauti pasiūlymus tiesiog elektroniniu paštu ir pateikti savo pasiūlymą ar pasiūlymus.
Pardavėjai, jums tai nieko nekainuos, kainuos tik profesionalus brokerio darbas nuo a iki z. Taip galbūt galvojate skeptiškai,kad patys galite parduoti,bet sakau iš patirties 90% visų pardavimų įvyksta per brokerius. Visgi manau Lietuvai ir liaudžiai pribrendo metas, ne tik gyveti EUROPOJE, bet ir galvoti,bei elgtis EUROPIETIŠKAI.
Brokeris jums pateiks geriausia pasiūlymą, sutvarkys visa dokumentaciją, peržiūrės visas sutartis ir sudelios kabliukus, pasirūpins,kad sandoris nuo to momento kai, į jį kreipėtės vyktų sklandžiai. 
Ačiū už jūsų dėmėsį ir gerų pardavimų, gerų pirkimų, geru įspūdžių ir geriausios kloties tiek pardavime, tiek pirkime, tiek gyvenime

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį