Pradinis Ką reikia žinoti?

Ką reikia žinoti?

Ką reikia žinoti pardavėjams ar klientams ieškantiems nekilnojamojo turto:

Sveiki,parduodate ar ieškote pirkti, tai visai nesvarbu, nes suvedę visus charakteristinius objekto duomenis, tiesiog paspauskite siūsti užklausą, ir ją gaus visi NT brokeriai ir pateiks jums aktualiausia pasiūlymą. Arba galite skiltyje "NT Brokeriai" išsirinkti kuriam/-iems brokeriams pateikti pasiūlyma tiek dėl pirkimo, tiek dėl pardavimo. Viskas labai paprasta.

Ką reikia žinoti NT Brokeriams norintiems gauti pasiūlymus?

Visu pirma sveiki atvykę, į visiemsbrokeriams.lt platformą ir turime jums išskirtinį pasiūlymą,bet apie tai truputį vėliau.

Taigi, norint gauti užklausąs iš potencialių klientų, reikia užsiregistruoti svetainėje ir išsirinkti narystės planą, užsisakę narystės planą, atsinaujinkite savo brokerio informaciją ir valio, jūs visiemsbrokeriams.lt narys, nuo šiol gausite pasiūlymus į elektroninį paštą, kai tik bus patalpintas skelbimas. Bet šitoje svetainėje nebus rodomi skelbimai iš klientų, kad nebūtų visur vienodai, tik iš kito delno.

Todėl jums turime išskirtinį pasiūlymą, nes tikrai suprantame, jog kituose skelbimų portaluose, kurie daugumą priklauso ne Lietuviškam kapitalui, o užsienietiškam, kainos peržengia logikos ribas. Todėl užsiregistravę šioje platformoje,gausite trigubą naudą.

Tapę visiemsbrokeriams.lt nariu, jums padovanosime po 100,- eurų (METAMS) į jūsų vartotojo sąskaitą, skelbimų portaluose:

www.skelbiupigiau.lt

www.zemaitijosskelbimai.lt

www.plungesskelbimai.lt

www.skuodoskelbimai.lt

Pagarbiai visiemsbrokeriams.lt adminstracija 

 

 

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį