Pradinis NT BrokeriaiNT Brokeris Karolis Liukpetris
Karolis Liukpetris

Karolis Liukpetris

Atstovaujama įmonė: NT7.lt
El. paštas: karolis@nt7.lt
Tel.: +37067282717
Interneto svetainė: https://www.nt7.lt
Miestas: Vilnius
Aktualūs miestai: Akmenė, Alytus, Anykščiai, Birštonas, Biržai, Druskininkai, Elektrėnai, Gargždai, Ignalina, Jonava, Joniškis, Jurbarkas, Kaišiadorys, Kalvarija, Kaunas, Kazlų Rūda, Kėdainiai, Kelmė, Klaipėda, Kretinga, Kupiškis, Lazdijai, Mažeikiai, Marijampolė, Molėtai, Naujoji akmenė, Neringos sav., Pagėgiai, Pakruojis, Palanga, Panevėžys, Pasvalys, Plungė, Prienai, Radviliškis, Raseiniai, Rietavas, Rokiškis, Skuodas, Šakiai, Šalčininkai, Šiauliai, Šilalė, Šilutė, Širvintos, Švenčionys, Tauragė, Telšiai, Trakai, Ukmergė, Utena, Varėna, Vilkaviškis, Vilnius, Visaginas, Zarasai
Siųsti užklausą

Apie mane

Aš, Karolis Liukpetris, nekilnojamo turto paslaugų patirtį įgijau gyvendamas užsienyje, dabar sukauptas žinias ir metodus taikau dirbdamas Lietuvos rinkoje.
Siekiant užtikrinti kokybiškas ir profesionalias paslaugas savo klientams, sutelkiau komandą žmonių, kurių darbas tiesiogiai susijęs su nekilnojamu turtu. Bendradarbiaudami efektyviau ir greičiau sprendžiame nekasdienes darbines situacijas.
Nekilnojamas turtas yra pagrindinė mano veikla, tad kliento poreikiams įgyvendinti, skiriu tiek laiko, kiek jo reikia maksimaliam rezultatui pasiekti. Pranokti kliento lūkesčius yra asmenine mano ambicija, o susitelkimas į sėkmingus rezultatus yra pagrindinis darbo principas.
Dirbu ne tik su tėvynėje gyvenančiais, bet ir užsienio lietuviais. Padedu spręsti nekilnojamo turto klausimus emigravusiems ar besiruošiantiems grįžti į Lietuvą.

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį